Вінницька область, Калинівський район

Привітання ветеранів

Дата: 08.05.2019 12:40

Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. З кожним роком все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

Сьогодні, напередодні світлого свята Дня Перемоги, міський голова Анатолій Шамалюк, голова Калинівської районної ради ветеранів Василь Захарчук  побували в гостях у ветеранів війни - учасників бойових дій, тих, хто  врятував світ від нацизму і виборов мир для нас з вами.

З нагоди свята ветеранам було вручено цінні подарунки, квіти та подяки. Анатолій Шамалюк побажав усім ветеранам міцного здоровя, злагоди, добробуту, добра, сімейного затишку та заслуженої поваги від оточуючих.