Вінницька область, Калинівський район

Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні за підтримки АМУ – заявки приймаються до 15 травня

Дата: 08.05.2019 11:51

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголошують конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

Мета конкурсу: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України.

У Конкурсі можуть взяти участь: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади.

Етапи Конкурсу:

Березень-травень 2019 - Оголошення конкурсу. Прийом та розгляд заявок

Травень 2019 - Підсумкова Конференція у Верховній Раді України, нагородження переможців

Червень-липень 2019 - Друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні

Жовтень 2019 - Навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу

Переможці будуть визначені у п'яти номінаціях:

найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво»

найкраща жіноча ініціатива у категорії  «Врядування»

найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність»

найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність»

найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна»

Автори п'яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 15 травня 2019 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».

Контакти: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726