Пошук

Баскетбольні успіхи

Дата: 26.04.2019 17:33
Кількість переглядів: 492

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.12-13 квітня в місті Бар відбувся черговий чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2006 року народження і молодше. Турнір з семи учасників був представлений двома командами спортивної школи «Авангард». За жеребом наші представники попали до різних груп і повинні були виборювати кращі місця для подальшої боротьби за коловою системою.
Перша команда на груповому етапі одразу потрапила на минулорічного чемпіона по цій категорії – спортсменів Вінницької МСДЮСШОР.

Більш досвідчені та фізично потужніші вінничани одразу дали зрозуміти, що наш прогрес з минулого турніру не достатній, для того, щоб нав’язати їм боротьбу. На кожен забитий м’яч суперник відповідав двома. Лише в третій чверті ми отримали перемогу, поступившись в трьох інших із значною різницею.
МСДЮСШОР-06 (Вінниця) – ДЮСШ «Авангард»-1 Калинівська ОТГ 72-38
Другим суперником по групі була команда Козятина. Тут вже події відбувались на нашу користь. Перевага зростала з кожною чвертю.
ДЮСШ «Авангард»-1 Калинівська ОТГ – КДЮСШ (Козятин) 46-18
Посівши другу сходинку, наступного дня ми мали зустрітися за системою «стінка на стінку» із збереженням очок з першим та другим місцями іншої групи і розіграти між собою медалі, залишивши одну команду за межами п’єдесталу.
Переможцем групи Б була команда господарів – срібний призер минулих змагань. Візуально здавалося, що за пів року з нашої останньої зустрічі місцевих спортсменів годували краще, тому що вони додали у ростових показниках і підтягнулися до чемпіонів. Ще минулого турніру ми нав’язували їм боротьбу і поступилися лише 15 очок. Цього разу чинити опір не вийшло.
ДЮСШ «Авангард»-1 Калинівська ОТГ – РДЮСШ «Колос»-1 (Бар) 21-54
В матчі за останнє місце на п’єдестали нам протистояли спортсмени з Тивріва. Перша чверть виявилася дуже напруженою. Команди довго не могли забити, промахуючись по цілі та допускаючи багато втрат. Наші діти виграли з мінімальною перевагою в один кидок. В другій чверті все стало на свої місця. Ми змогли відірватися, вигравши відрізок 12-2. Так само пройшла і третя чверть. Маючи гарний заділ, ми змогли довести справу до переможного завершення.
ДЮСШ (ОТГ Тиврів) – ДЮСШ «Авангард»-1 Калинівська ОТГ 22-34
В підсумку, ми вибороли бронзові нагороди. Розподіл на п’єдесталі не змінився, з минулих змагань. Команда МСДЮСШОР підтвердила звання чемпіонів. Другими стали господарі.
Наша друга команда посіла останнє місце. Складалася вона, здебільшого, із молодших дітей, які мали готуватися до наступного чемпіонату області серед юнаків 2008 року народження, що відбуватиметься 17-19 травня в нашому місті. Першій команді господарів та Тивріву ми поступилися з великим рахунком. Матч за залікову зону проти другої команди Бару був напруженим і тривав з перемінним успіхом. Лідер під час гри змінювався кілька разів. Господарі вийшли вперед на початку. З цим не хотів погоджуватись Задорожний Ілля. Його стрімкі проходи під кошик важко було зупинити. Здобувши 8 очок переваги, здавалося, що суперник не зможе оговтатись, але на трибунах сиділи батьки місцевих вихованців і гнали команду вперед. Провал нас чекав у третій чверті. На останню суперник виходив з заділом в чотири пункти і забив ще один м’яч на початку. Відрізок тривав 8 хвилин, а боротьба в молодшому віці, зазвичай, відбувається на майданчику. Очки набираються важче. Авангардівці не здавалися і продовжували тиснути. На наступні наші шість очок суперник відповів лише одним зі штрафного. До фінальної сирени залишалося кілька секунд, а різниця в одне очко була на користь господарів. Задорожній Ілля, підхопивши м’яч на власні стороні після невдалої атаки суперника, ринувся через весь майданчик, обігруючи одного за іншим противника. Пересікши триочкову лінію суперника з «гравцем на плечі», Ілля зробив ще один удар, щоб наблизитись до кошика і жбурнув м’яч гаком в його напрямку, тому що секунди спливали на таймері, що висить над щитом. Сирена пролунала майже одночасно. М’яч здійнявся вверх в напрямку кошика. Всі зупинилися і спостерігали за його польотом… Він досяг цілі, і наша команда, здійнявши руки, почала святкувати перемогу. Гравці з лави запасних вибігли на майданчик обійматися і вітати своїх партнерів, але арбітри одразу ж впевнено сигналізували, що м’яч залишив руку гравця вже після звукового сигналу. Це дійсно було так. Нам не вистачило десятої долі секунди. Крики радості поглинули сльози розпачу. Поєдинок за останні місця на турнірі виявився самим цікавим і напруженим.
ДЮСШ «Авангард»-2 Калинівська ОТГ – РДЮСШ «Колос»-2 (Бар) 28-29