Вінницька область, Калинівський район

І (міський) етап обласної Спартакіада серед допризовної молоді.

Дата: 09.04.2019 09:31

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.В п’ятницю, 5 квітня, на стадіоні Калинівської ДЮСШ «Авангард» пройшов І (міський) етап обласної Спартакіада серед допризовної молоді.

У змаганнях взяли участь 4 команди закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Калинівської міської ОТГ, загалом 16 учасників.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Змагання пройшли з 5 видів військово-спортивного багатоборства: стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1 на дальність, біг 100 м та крос на 1000 м.

Першість виборола команда Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії.

Переможці та призери змагань у командній та особистій першості були нагороджені грамотами відділу освіти.

4 учасники з найвищими результатами в складі збірної команди Калинівської міської ОТГ візьмуть участь в обласній Спартакіаді серед допризовної молоді, яка відбудеться в м. Вінниця, на стадіоні ВНТУ ім. Я. Кулика 24 квітня 2019 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)