Вінницька область, Калинівський район

«Думай, стартуй, змінюй»

Дата: 15.03.2019 11:14

16 березня з 14.00 до 18.00 у ВМЦ Квадрат
???? Заповнити анкету КОМАНДІ-УЧАСНИКУ можна за посиланням:

Заповнити анкету для участі в якості ВОЛОНТЕРА заходу можна за посиланням:

За ініціативи ???? Global Youth Community та підтримці Студентське Братство Вінниччини, Студентська Рада Вінниччини в рамках унікального проекту «StartUp MIND» розроблено серію тренінгів «Думай, стартуй, змінюй» для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ), громадських організацій (ГО), студентів навчальних закладів (НЗ).

?? StartUp MIND- це унікальний тренінг, який об’єднує зусилля небайдужої активна молодь із ОТГ, ГО та НЗ для знаходження актуальних проблем молоді у своєму середовищі та громаді. А також пошук дієвих, практичних та ефективних інструментів задля вирішення знайдених проблем через розробленні проекти та заходи в чотирьох напрямках: освіта, культура, спорт і соціальна робота.

Завдання тренінгів:
?? надати практичні інструменти ефективного спілкування різних представників громади задля покращення організації молодіжної роботи.
?? напрацювати проекти та заходи для розвитку освіти, культури, спорту, соціального захисту своєї громади
?? виховання суспільно свідомого покоління з креативним та інноваційним мисленням.

Навчальні та інноваційні навички, які отримають учасники:
• творчість та інноваційність;
• критичне мислення і вміння вирішувати проблеми;
• комунікативні навички та навички співпраці.

???? До участі запрошуються команда-учасник, складом із 5 чоловік, які стануть представниками своїх об’єднаних територіальних громад, громадських організацій та вищих навчальних закладів Вінниччини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)