Дата: 13.03.2019 13:30

Світлина від Калинівська міська рада.

Традиційно, 17 березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Тому сьогодні, 13 березня у приміщенні Калинівського районного будинку культури вітали комунальників, завдяки яким з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста, воно стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим, поліпшується якість утримання будинків та прибудинкових територій.

Світлина від Калинівська міська рада.
На свято з привітаннями завітали представники міста, району та країни, Богданов Ігор Юрійович - головний спеціаліст та інспектор праці Калинівської міської ради, Федонюк Григорій Михайлович - директор Калинівського технологічного коледжу та Мичківський Олег Павлович - представник народного депутата України Петра Юрчишина, і інші.

Світлина від Калинівська міська рада.
Усі вищезгадані гості привітали присутніх з їх професійним святом, вручили грошові винагороди, квіти, грамоти, подяки за багаторічну працю на користь територіальної громади, виказали щиру вдячність від усієї громади, тим, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

Світлина від Калинівська міська рада.
Але яке ж це свято, без мелодій та вітальної програми. Вокалісти Калинівського РБК подарували слухачам запальні пісні, котрі викликали шалену посмішку та шквал бурхливих овацій. Не залишились осторонь і студентки місцевого коледжу, і влаштували справжній показ мод, до речі, авторкою представлених суконь була одна із вихованок коледжу, але якщо б це не повідомили присутнім, то можна було подумати, що це одяг з відомих Паризьких чи Міланських будинків моди, бо від красунь важко було відірвати погляд.

Світлина від Калинівська міська рада.
Ще раз вітаємо з наступаючим святом, шановні комунальники і побутовики, бажаємо вам досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

Світлина від Калинівська міська рада.
Усі фото з заходу за посиланням:

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)