До уваги мешканців Калинівської міської ОТГ, про складання актів обстеження

Дата: 18.02.2019 16:09

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????»?°???°?????? ?°???????? ???±?????µ?¶?µ?????? ???°???µ?????°?»??????-?????±???????????? ???????? ??????????? ???»?? ???????·???°???µ?????? (?????????????»?µ??????) ???µ???¶?°???????? ?????????°?»???????? ????????????????/?????????°?»???????? ???????»?°??

Складання актів обстеження

За детальною інформацією стосовно складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення (відновлення) державної соціальної допомоги/соціальних виплат на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади необхідно звертатись до уповноважених осіб:

1.1. На території с. Дружелюбівки:

- Притуляк Інги Юріївни – старости с. Дружелюбівки (роб. тел.: 3-41-23);

- Тютюнник Наталії Олегівни - спеціаліста І категорії загального відділу міської ради (роб. тел.: 3-41-23).

1.2. На території м. Калинівки, сел. Калинівка Друга,  сел. Рівнинне, с. Прилуцьке:

- Ломачевської Наталії Павлівни - спеціаліста з реєстрації місця проживання відділу «Центр надання адміністративних послуг» (роб. тел.: 2-21-99; Калинівська райдержадміністрація, 1-ий поверх, відділ «Центр надання адміністративних послуг»);

- Ференець Олени Павлівни - головного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» (роб. тел.: 2-21-99; Калинівська райдержадміністрація, 1-ий поверх, відділ «Центр надання адміністративних послуг»).

1.2.1. У багатоквартирних житлових будинках, у будинках, балансоутримувачем яких є КП «Житловик» м. Калинівка:

- Павлишинець Валентини Валентинівни – паспортиста КП «Житловик»  м. Калинівка (роб. тел.: 2-10-88).

Виконавчий комітет Калинівської міської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)