Вінницька область, Калинівський район

Увага! Конкурс віршів про місто

Дата: 07.02.2019 12:39

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????????? ????????????

Оголошується конкурс на кращий вірш, пісню про місто Калинівка, що присвячений – Дню міста Калинівка. Прийом поетичних віршів, пісень на конкурс про місто Калинівка триває до 01 травня 2019 року.
Умови участі у конкурсі:
1. Тематика вірша, пісні – про місто Калинівка.
2. Обсяг і форма вірша будь-які. Але це має бути один вірш. Твори мають бути не публікованими ніде раніше. Мова творів – українська.
3. Прийом творів на конкурс здійснюється до 01 травня 2019 року. Оголошення переможців: 25 травня 2019 року на святковій сцені.
4. Надсилати твори необхідно на електронну адресу: sekretar-kl@ukr.net із позначкою в темі листа «Конкурс» (прізвище, ім’я та номер телефону) або в загальний відділ міської ради (номер для довідок 2-13-07).
5. Нагорода за найкращі твори: приємні подарунки, гарна репутація, чудовий настрій.
Бажаємо творчих перемог!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)