Вінницька область, Калинівський район

Тривалість проекту:
2016 - 2022
Країни проекту: ВірменіяАзербайджанБілорусьГрузіяМолдоваУкраїна
ПАРТНЕР-ВИКОНАВЕЦЬ: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)
Бюджет ЄС: 5,035 млн євро
Програма "Жінки у бізнесі" допомагає малим та середнім підприємствам під керівництвом жінок в отриманні доступу до фінансових ресурсів та ноу-хау, необхідних для розвитку. ЄБРР надає доступ до фінансових ресурсів через виділення кредитних ліній для місцевих банків, призначених для МСП під керівництвом жінок, а також надає бізнес-консультації, щоб допомогти підприємствам стати більш конкурентоспроможними. Крім того, програма пропонує тренінги, наставництво та іншу підтримку для надання можливості жінкам-підприємцям ділитися досвідом та навчатися один в одного.

Мета:

Сприяння жіночому підприємництву та доступу до фінансування і, в цілому, участі жінок у бізнесі шляхом полегшення доступу до фінансування та надання консультацій для МСП під керівництвом жінок.
Бенефіціари:

МСП під керівництвом жінок в усіх галузях (тобто МСП, в яких жінка несе відповідальність за загальне оперативне управління діяльністю та може також частково або повністю володіти бізнесом).
Діяльність

Програма діє у двох основних напрямках:

Доступ до фінансових ресурсів

Спеціальні кредитні лінії для фінансових установ-учасниць для подальшого кредитування МСП під керівництвом жінок
Компонент розподілення ризиків
Технічна допомога фінансовим установам-учасницям
Зміцнення внутрішнього потенціалу
Розробка продуктів
Маркетинг та інформування для жінок-клієнтів
Доступ до ноу-хау

Консультування та інструктування
Навчання ключовим підприємницьким навичкам
Інструмент онлайн-діагностики бізнесу Business Lens"
Наставництво
Мережеві семінари
Результати

З 2015 року до середини 2017 року було виділено понад 36,3 млн євро шести банкам-партнерам у регіоні. Понад 576 жінок скористалися доступом до ноу-хау, у тому числі через 246 консультативних проектів у регіоні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)