30 жовтня відбувся міжрайонна зустріч-семінар з педагогічними працівниками Мурованокуриловецького району

Дата: 01.11.2018 08:08

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Вчора відбувся обмін педагогічними новаціями між педагогами Мурованокуриловеччини та Калинівської ОТГ. Делегація на чолі начальника відділу освіти Мурованокуриловецької РДА Павліною Павлівною прибула до міста Калинівка. Начальник відділу освіти Калинівської міської ради Мацера Леонід Михайлович ознайомив працівників відділу освіти та методичного кабінету Мурованокуриловеччини з освітніми закладами Калинівської ОТГ. Серед гостей були вчителі  початкових класів, які побували на тренінгові «Освітній потенціал гри з LEGO. Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок». Проектна діяльність». Провели навчання методист ВО Калинівської міської ради Крук Олена Миколаївна та методист відділу освіти Калинівської РДА Дробенюк Світлана Леонідівна.

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.

Вчитель фізики, інформатики, математики НВК «ЗНЗ-ДНЗ» с. Лучинець Мурованокуриловецького району, сертифікований вчитель-експерт Microsoft Заболотний Микола Григорович провів зустріч з директорами, заступниками і педагогами Калинівської ОТГ та Калинівського району  з теми "Застосування хмарних сервісів в освітньому просторі». Всі слухачі тренінгу були «нагороджені» безкоштовним пожиттєвим доступом до програмного забезпечення Office 365.

Хочемо виразити вдячність вчителям, гостям,  слухачам за плідну роботу. Зустріч була чудовою. Маємо надію на подальшу співпрацю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)