Вінницька область, Калинівський район

Конкурс на розробку кращих ескізних проектів облаштування паркових зон в м. Калинівка

Дата: 22.10.2018 10:43

???????°???????????????????????? ???????? ???·???°???????????????????? ???????????°???????° ????????????????????????????

«Згідно рішення № 177 41-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 20.09.2018р. «Про проведення конкурсу на розробку кращих ескізних проектів облаштування паркових зон в м. Калинівка», міська рада повідомляє про проведення конкурсу на розробку кращих ескізних проектів благоустрою-паркових зон у м. Калинівка:

-   парк культури та відпочинку по вул. Незалежності (біля магазину Арго);

- зона відпочинку по вул. Незалежності (в районі ПрАТ «Калинівське РП «Агромаш»);

-   сквер по вул. Першутова.

Документи від учасників конкурсу приймаються протягом 60 календарних днів з 01.10.2018 до 30.11.2018 включно. Додаткова інформація щодо вимог до учасників конкурсу, документів, які необхідно подати для участі у конкурсі надається відділом містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за адресою: вул. В. Нестерчука, 47,  м. Калинівка.

Телефон для довідок: 2-27-09».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)