Вінницька область, Калинівський район

Розділ про конкурси, котрі проходять у громаді та поза її межами

КРАЩІ ІНІЦІАТИВИ ЖІНОК УКРАЇНИ ДЛЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Представництвом Ради Європи в Україні, Асоціацією міст України та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголошують конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів). МЕТА ПРОЕКТУ: підвищення мотивації жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив із різних громад України. УЧАСНИКИ: жінки депутати, підприємці, науковці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади. ЕТАПИ ПРОЕКТУ: Березень-травень 2019 Оголошення конкурсу Прийом та розгляд заявок Травень 2019 Підсумкова Конференція у ВР, нагородження переможців Червень-липень 2019 Друк буклету з кращими жіночими ініціативами в Україні Жовтень 2019 Навчальна поїздка до Європарламенту для 5 переможців конкурсу Для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену форму до 1 травня 2019 року на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів». Автори 5 найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту. НАГОРОДЖЕННЯ У НОМІНАЦІЯХ: - найкраща жіноча ініціатива у категорії «Підприємництво» - найкраща жіноча ініціатива у категорії «Врядування» - найкраща жіноча ініціатива у категорії «Громадська діяльність» - найкраща жіноча ініціатива у категорії «Наукова діяльність» - найкраща жіноча ініціатива у категорії «Нова Україна» КОНТАКТ: Анастасія Попсуй, anastasiia.popsuy@gmail.com, 096 0596 726.

11:10 22.03.2019

«Думай, стартуй, змінюй»

16 березня з 14.00 до 18.00 у ВМЦ Квадрат ???? Заповнити анкету КОМАНДІ-УЧАСНИКУ можна за посиланням: https://goo.gl/forms/MlVqeis7o1LMnpi73

11:14 15.03.2019