Вінницька область, Хмільницький район

Графік прийому громадян

На період карантину, прийом громадян тимчасово припинено

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції особистий прийом громадян тимчасово припинений.

В разі термінової необхідності, просимо в даний період надсилати звернення на електронну пошту: kalynivskaotg8@gmail.com

Про затвердження графіка особистого прийому громадян.doc

Порядок організації та проведення особистого прийому (№71 від 13.06.2016).doc

№100-а від 06.09.2017 внесення змін до №71 від 13.06.2016 Про затвердження графіка особистого прийому громадян.doc