A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Хмільницький район

Розділ з актуальними новинами

Регіональний план управління відходами

У вашій громаді з’явилися кошти і повноваження завдяки реформі #децентралізації? І вирішення «сміттєвої проблеми» є для вас пріоритетом? Очевидно, ви міркували, з чого почати.

14:35:11 22.08.2019

Роз’яснення щодо механізму надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

(постанова КМУ від 05 квітня 2017 р. № 268 із змінами, внесеними Постановою КМУ № 301 від 11.04.2018) Постанова чинна та застосовується органами опіки та піклування у всіх регіонах України, окрім території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

12:58:25 21.08.2019

ВАЖЛИВО!!! РЕЄСТР ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

Для забезпечення прав громадян на належний соціальний захист в Україні створено та успішно функціонує Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі-Реєстр), де накопичуються персональні дані про заробіток, внески, страховий стаж з усіх місць роботи та інші відомості, необхідні для обчислення та призначення пенсії і соціальних виплат.

08:31:58 05.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ З РЕЄСТРУ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ОХОРОНЯЄТЬСЯ ЗАКОНОМ

Реєстр застрахованих осіб – це система накопичення, зберігання та обробки персоніфікованих даних про нараховану заробітну плату, лікарняні, відпускні, страховий стаж та пенсію громадян. Також він містить особові дані, що є конфіденційною інформацією про особу (прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код, місце роботи). Пенсійний фонд України є володільцем цієї інформації та єдиним органом, уповноваженим її надавати. 

08:31:50 05.08.2019

Страховий стаж військовослужбовцям

Відповідно до частини 2 статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) страховий стаж обчислюється відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку – на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом. Одним із джерел формування інформаційної бази системи персоніфікованого обліку є відомості, які надходять у складі звітності, що подається підприємствами, організаціями, установами, починаючи з 2000 року. До червня 2016 року звітність щодо зазначеної категорії осіб подавалась за формою, яка не передбачала персоніфікованого відображення нарахованого грошового забезпечення у розрізі застрахованих осіб.

08:30:09 05.08.2019

Що таке трудовий та страховий стаж та як їх підтверджувати

Трудовий стаж – це період роботи до 1 січня 2004 року, який підтверджується записами в трудовій книжці або іншими документами. Чому саме до цієї дати? Тому що з 1 січня 2004 року набув чинності Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у якому запроваджено поняття страхового стажу. Страховий стаж – це період роботи людини, протягом якого вона сама сплачувала або за неї сплачували щомісяця страхові внески до Пенсійного фонду України в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

11:12:05 15.07.2019

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає: Не залишайте дітей без нагляду – може трапитися лихо!

У наш час, коли задля забезпечення родини всім необхідним працюють обоє батьків, гостро постає проблема – кому доглянути малечу. Нерідко дорослі залишають дітей вдома самих, не задумуючись над наслідками своїх дій. Адже дитина, поринаючи у власні ігри, може травмуватися чи призвести до руйнівної пожежі. В основі дитячих пустощів із вогнем лежить допитливість, бажання пізнати навколишній світ і наслідування дорослих, які щодня пораються біля печі, газової плити або палять цигарки. Щоб уникнути лиха, батькам треба взяти за правило не залишати дитину без нагляду. Розподіліть свій час таким чином, аби хтось завжди залишався в кімнаті з малечею. Влаштуйте пізнавальні ігри, під час яких поясніть дитині основні правила безпеки. Адже 5 хвилин розмови можуть у подальшому врятувати малюкові життя. На власному прикладі покажіть дитині, як слід правильно поводитися з електричними та газовими приладами. Не куріть у помешканні й не залишайте на видноті запальнички та сірники, які можуть стати іграшкою малечі. І нарешті, навчіть дитину в разі лиха дзвонити до Служби порятунку за номером 101.

15:49:27 04.07.2019

Шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Калинівська ОТГ стала переможцем шістнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.  Метою Конкурсу є відбір проектів розвитку територіальних громад, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, незаборонених законодавством, і спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад, в тому числі об’єднаних територіальних громад, та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.  Наш проект "Капітальний ремонт хокейного майданчика з облаштуванням штучного покриття та освітлення по вул. Незалежності, 52 а в м. Калинівка, Вінницької області" став переможним!

11:15:45 02.07.2019

Увага! Небезпечні підозрілі предмети!

Враховуючи складну соціально-політичну ситуацію в країні, Управління СБУ у Вінницькій області, за активного сприяння громадськості, продовжує проводити масштабну роботу, спрямовану на попередження вчинення терористичних та диверсійних актів на території регіону. Враховуючи викладене, просимо Вас негайно повідомляти про: -підозрілих осіб, які за окремими ознаками можуть бути причетними до екстремістських організацій, що діють на шкоду Україні (осіб зі спортивною статурою та військовою виправкою, які поводяться підозріло чи агресивно, мають при собі спецзасоби або зброю, слабко орієнтуються у населеному пункті, проявляють невпевненість під час підрахунку готівки в українській валюті, використовують картки іноземних банків, висловлюють антиукраїнські наміри тощо); -осіб, які перебувають поблизу газорозподільних пунктів, трансформаторних підстанцій, високовольтних ліній, інших об’єктів газотранспортної системи, електроенергетики, теплоенергетики, потенційно небезпечних об’єктів (автозаправок, нафтобаз, підприємств), проявляють невиправдану зацікавленість до цих об ’єктів. У випадку виявлення предметів, які можуть виявитися вибуховими пристроями (підозрілих предметів, зовні схожих на вибухові пристрої або зброю; сумок, пакетів, коробок, речей, залишених без нагляду) необхідно не чіпати, не пересувати і не розкривати виявлений предмет, зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки та повідомити правоохоронні органи. При виявленні вказаних підозрілих предметів, осіб, а також фактів або передумов до надзвичайних ситуацій, дій терористичного та диверсійного характеру, необхідно негайно повідомляти чергового Управління СБУ у Вінницькій області - тел. (0432) 53-13-09, 067-433-39-55 або Козятинського МРВ УСБУ у Вінницькій області - (04342) 2-00-80, 067-255-22-72

14:27:27 01.07.2019

Варто пам'ятати!

Пам'ятайте правила поведінки на воді! -Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаних для цього місцях. -Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. -Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при швидкості вітру до 10м/сек, температурі води — не нижче +18° С, повітря — не нижче +24° С. -Після прийняття їжі купатися рекомендовано не раніше, ніж через 1,5-2 години. -Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води. -У воді варто знаходитись не більше 15 хвилин. -Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити в тіні. -Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів. -Перед тим, як стрибати у воду, переконайтесь в безпеці дна і достатній глибині водоймища. -Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно. -Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань. Правилами поведінки на воді забороняється -Купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей. -Залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени. -Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього. -Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів. -Використовувати для плавання дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інше знаряддя, не передбачене для плавання. -Плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які відведені для купання. -Вживати спиртні напої під час купання. -Забруднювати воду і берег, прати білизну і одяг у місцях, відведених для купання. -Підпливати близько до човнів та катерів, які йдуть неподалік від місць купання. -Допускати у воді грубі ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг. -Подавати помилкові сигнали небезпеки. -Заходити глибше, ніж до поясу, дітям, які не вміють плавати. -Купання дітей без супроводу дорослих.

14:26:33 01.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь