Вінницька область, Калинівський район

Розділ з актуальними новинами

Привітання ветеранів

Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. З кожним роком все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

12:40 08.05.2019

Конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні за підтримки АМУ – заявки приймаються до 15 травня

Європейська асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів оголошують конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів).

11:51 08.05.2019

Безкоштовна вища фінансова освіта для осіб з інвалідністю

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ, м.Дніпро) запрошує  людей з інвалідністю безкоштовно отримати  вищу освіту (заочна /денна форма навчання) за спеціальністю «ФІНАНСИ…»  за кошти Фонду соціального захисту інвалідів.

11:49 08.05.2019

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ

З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

08:30 08.04.2019